Környezet kaland

Iskolánk tanulói november 29-én Sárkeresztúrra látogattak. A „ Bella István Művelődési Ház a köznevelés eredményességéért” című projekt keretében megrendezettt negyedik Környezet kaland vetélkedőn vettünk részt.

9 csapat vett részt a versenyen a megye több településéről. A vetélkedőn a gyerekek termésképet készítettek közösen, majd 2 feladatlapot kaptak a gyerekek környezetvédelmi kérdésekkel.

A rendezés gondolt arra, hogy jól érezhessük magunkat az eredményhirdetésre várva. Finom pogácsát falatozhattunk, teát ihattunk, környezetvédelmi keresztrejtvényt fejthettünk meg, valamint egymásnak meséltünk, hogy a termésképeink miről szólnak. Mi a főleg búzával, mákkal, lencsével készült karácsonyfánkról meséltünk.

Megjelent a zsűri, csökkenő sorrendben sorolta a helyezéseket. Nagy örömünkre majdnem utoljára kerültünk megnevezésre. Másodikak lettünk!

Csapatunk tagjai:

Virág Lili, Oláh-Molnár Gábor, Bognár Krisztián, Fellner György, Varga Kevin, Fischer Noel Gábor, Vinoczai Zétény

• Szekció: Híreink, kategória: Mindenkinek
  • Létrehozás dátuma: 2019-12-03 21:29:02