Euroskills 2018

Tisztelt Szülő!

2018 szeptember 26-án pályaválasztási kirándulásra megyünk az Euroskills szakmák Európa bajnokságára Budapestre. A kirándulásra térítésmentesen buszt és úticsomagot biztosít a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara.

Indulás: 6:45-kor az iskola előtti buszmegállóból. Gyülekezés az iskola előtt.

Visszaindulás: 12:00-kor

Várható visszaérkezés: 13:30 az iskolához.

Utazással kapcsolatos tudnivalók:

• A busznak nagyon pontosan kell indulnia, ezért kérjük gyermeke időben érkezzen meg a gyülekezésre.
  • Az úticsomag két szendvicset, gyümölcsöt, édességet és fél liter üdítőt tartalmaz. További élelmet, üdítőt lehet hozni, de az nem lehet chips, vagy koffeines üdítő. A buszon enni tilos. A helyszínen csak elektronikus fizetés lehetséges.
  • Az úticsomagon kívül minden gyerek tájékoztató füzetet kap, amely tartalmazza a helyszín térképét is.
  • Mobiltelefont saját felelősségre hozhat a gyermek, ám akkor indulás előtt adja le telefonszámát osztályfőnökének. Minden osztályt saját osztályfőnöke kísér az utazásra.
  • Kérjük, a jobb láthatóság érdekében a gyermek sárga iskolai pólóban érkezzen, de az időjárási körülményeket vegye figyelembe elinduláskor.
  • Szekció: Eseményeink, kategória: Iskolai
  • Létrehozás dátuma: 2018-09-23 20:38:53