KRÉTA digitális napló elérése

Tisztelt Szülők!

A KRÉTA elektronikus napló elérhetősége, használata, folyamatos figyelemmel kísérése elengedhetetlen lesz az elkövetkező időszakban. Amennyiben probléma adódik a felület elérésével kapcsolatban 2020.03.17.-én kedden délelőtt elérhető leszek a Farkas Gyula Baptista Általános Iskolában.

Rehák László

Bejelentkezés menete:

Google Chrome; Mozilla Firefox, Opera, Explorer böngészőkkel

A kréta elérhetősége amit a böngésző címsorába kell bemásolni, vagy kattintson az alábbi linkre:

Felhasználónév: A tanuló 11 jegyű 7-tel kezdődő oktatási azonosítója, amit megtalál a diákigazolványon, üzenő füzet elején, vagy a kapott papíron.

Jelszó: Alapértelmezett jelszó a tanuló születési dátuma, kötőjellel elválasztva. pl.:2020-03-16

Belépés applikációval telefonon, vagy tableten keresztül:

Felhasználónév: A tanuló 11 jegyű 7-tel kezdődő oktatási azonosítója

Jelszó: tanuló születési dátuma kötőjellel elválasztva. pl.:2020-03-16

Válasszon intézményt: Ki kell választani a Farkas Gyula Baptista Általános Iskola-t

• Szekció: Digitális munkarend, kategória: Cikk
  • Létrehozás dátuma: 2020-03-16 15:32:28