Farkas Gyula Baptista Ált. Isk. tájékoztatója

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

A kormány által 2020.03.14-én bejelentett intézkedés alapján március 16-tól digitális formában történik a tananyag átadása. Ennek érdekében intézményünkben a következő intézkedéseket hozta meg az elmúlt napokban:

• Minden tanuló névre szóló értesítést kapott a digitális eszközök felmérése érdekében március 16-án, ezeknek a kitöltési határideje: március 17. 12 óra. Ha papír alapút tölti ki, azt az iskola portájára kérjük leadni, amennyiben lehetőségük engedi, ugyan ezt a kérdőívet digitálisan is kitöltheti, amelyet megtalálnak az iskola honlapján, Facebook oldalon vagy a KRÉTA rendszerben. (a kérdőívek gyorsabb feldolgozását az elektronikus kitöltés segítené)
  • A kérdőív itt megtalálható
  •
  • Gyermekek étkezésével kapcsolatos igényfelmérés Nagyközségi Önkormányzat által készített kérdőíven március 17. kedd 12 óra (Az iskola portájára kérnénk leadni)
  •
  • Gyermekek, tanulók kiscsoportos felügyeletének igényfelmérése március 17. kedd 12 óra Az iskola portájára kérnénk leadni vagy a +3620-478-5270 számon Véningerné Bognár Krisztina intézményvezetőnél jelezzék
  •
  • Elektronikus tananyag küldésére elsősorban az intézmény KRÉTA rendszerét fogjuk alkalmazni E- Kréta ügyintézés menüpont alatt. Ide fogjuk feltenni az otthoni feladatokat. Ahhoz, hogy Önöktől is kaphassunk visszajelzéseket, kérjük a telefonon is megtalálható böngésző programot használják, A Kréta applikáció nem alkalmas visszacsatolásra a szülőktől.
  •
  • Nagyon fontos, hogy a tanulók otthon tartózkodjanak, ne az utcán töltsék az időt, mert a hatóság ellenőrizni fogja a tanulókat!
  •
  • Kérem Önöket a közös együttműködésre a kialakult veszélyhelyzet kapcsán !!!
  •
  • A Farkas Gyula Baptista Általános Iskola honlapján és az iskola facebook oldalán, valamint a KRÉTA rendszerben további információkat fogunk megosztani. Kérjük ezért ezeket az oldalakat napi rendszerességgel látogassák!

Intézményvezető elérhetősége: 0620-478-5270

•

Sárosd, 2020.03.16.                                       Tisztelettel: Véningerné Bognár Krisztina

• Szekció: Digitális munkarend, kategória: Cikk