Coronavírus (COVID-19), digitális munkarend

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A kormány döntése értelmében március 16-tól a tanulóink oktatása digitális és távoktatás formájában történik. Ennek kidolgozásán dolgozunk jelenleg is, viszont fel kell mérnünk azoknak a tanulóknak a számát, akiknek egyáltalán nincs megoldva a felügyelete, nekik kiscsoportos foglalkoztatást kell biztosítanunk!

Kérem ezért a Tisztelt Szülőket, hogy amennyiben végképp nem tudják megoldani a felügyeletet a mai napon 18 óráig jelezzenek Véningerné Bognár Krisztina intézményvezetőnél a 0620/4785270 számon!!

Felhívom azoknak a szülőknek és tanulóknak a figyelmét, akiknek a felszerelése bent maradt az iskolában, hogy hétfői napon 9 - 16 óráig terjedő időszakban a felszerelésért bejöhetnek az intézménybe!

Kérem Önöket osszák meg a bejegyzésemet, hogy minél több szülőhöz eljusson az információ!!!

Köszönettel: Véningerné Bognár Krisztina

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

Hétfőtől minden oktatási intézmény zárva lesz. A tanítás digitális csatornákon fog történni. A részleteket a hétvégén kidolgozzuk, és eljuttatjuk Önökhöz az információkat, az iskola honlapján illetve a Facebook oldalán!

Dokumentumok:

Kormány 1102/2020. (III. 14.) Korm. határozata a koronavírus miatt a köznevelési és szakképzési intézményekben új munkarend bevezetéséről

Ehhez kapcsolódóan az OH állásfoglalása

Magyar Közlöny